Granulinis katilas – židinys

Aktualus pasiūlymas brangstant elektrai ir statant mažos kvadratūros namus iki 150kv.m. Naujakuriams siūlome alternatyvą, gaminį kuris tarnaus ne tik kaip pagrindinis šilumos šaltinis, bet ir jaukumo elementas – GRANULINIS KATILAS – ŽIDINYS.

Tai KATILAS, ne granulinė krosnelė!

Granulinis katilas – židinys skiriasi nuo granulinių krosnelių nepertraukiamo veikimo laiku. Įprastinių krosnelių veikimo laikas yra iki 36val, mūsų granulinio katilo – židinio iki 15parų.

Kad rečiau valyti stiklą, yra papildoma plokštelė, uždengianti stiklą iš vidaus, aktualu kai Jūsų nėra namuose, o lauke šaltis. Žinoma granulinį katilą yra paprasčiau įkomponuoti į statomą namą, nes mūsų gaminys randasi “sienoje” – vienoje patalpoje katilinė kurioje vyksta katilo aptarnavimas, kitoje patalpoje – svetainė, bet turime atlikę ne vieną projektą, kuriuose katilą įkomponavome jau į įrengtas gyvenamas erdves. Galima kūrenti ir malkas.

Lyginant su oras-vanduo šilumos siurbliu, šis būdas turi ir pliusų/minusų: “+” – mažesnė investicija, mažesnės šildymo sąnaudos ypač prie didesnių šalčių, galima ir malkom kūrenti, tarnaus kaip grožio elementas svetainėje. “-” reikalaus didesnės priežiūros – granulių sandėliavimas, pelenų šalinimas, katilo ir stiklo valymas

Granulinis katilas kubilui

Išorinis katilas kubilui su granuliniu degikliu.

Patogus sprendimas, įjungus degiklį po 2,5 valandos kubilas 2,10m diametro pilnai užkaista, nereikia dirbti kūriko darbo su malkomis. Vandeniui pasiekus 37-38C degiklis dirba budėjimo režimu kad palaikytų pastovią temperatūrą.

Degikį galima lengvai išmontuoti ir naudoti namo šildymui prijungus prie paprasto kieto kuro katilo. Šis pasiūlymas gali būti aktualus kaimo turizmo sodyboms.

Naudojant tokį automatizuotą būdą kubilui užkaitinti būtina nuotekų rėlė, įžeminimas.

Scroll to Top