PASIŪLYMAS NR. 1
Namui iki 160kv.m.

Ekotermas granulinis židinys + Šilumos siurblys Oras – Vanduo Ariston Nimbo Plus

+

Komplektas

5500 EUR

4980 EUR

Šiandien yra populiaru statyti naujai pastatytuose namuose šilumos siurblius oras – vanduo, kai nauji namai atitinka energetinę A, A+ klasę. Daug kam žinoma kad šilumos siurbliai efektyviai veikia kai lauke yra pliusinė temperatūra, esant žemesniai kaip -7C temperatūrai šilumos siurblių efektyvumas krenta, o esant didesniam šaltukui šildymas siurbliu beveik atitinka šildymą elektra. Žymesnių gamintojų šilumos siurbliai oras – vanduo efektyviau veikia ir esant didesniam šalčiui, bet žinoma tai įtakoja ir įrenginio kainą. Dažnas naujakurys namuose dėl jaukumo ir kaip papildomą šilumos šaltinį įsirengia židinį. Mes naujakuriams už itin patrauklią kainą siūlome komplektą – oras-vanduo efektyvų šilumos siurblį ARISTON  kartu su granuliniu katilu-židiniu EKOTERMAS. Granulinis katilas ne tik darbuosis per “šaltukus”, bet ir suteiks namams jaukumo. Jūs už patrauklią kainą turėsite 2 šilumos šaltinius. Esant lauko temperatūrai žemesnei kaip -7C blokuojamas siurblio darbas ir įjungiamas granulinis katilas.

PASIŪLYMAS NR. 2
Namui iki 160kv.m.

Šilumos siurblys Oras – Vanduo Ariston Nimbo Plus + Ekotermas BIO MAX 5 klasės granulinis katilas

  +

Komplektas

5500 EUR

4980 EUR

Kur nėra techninių galimybių įsirengti katilą-židinį siūlome komplektą siublys oras-vanduo Ariston kartu su 5 klasės granuliniu katilu BIO MAX

PASIŪLYMAS NR. 3

Namui iki 160kv.m.

Šilumos siurblys Oras – Vanduo Ariston Nimbo Plus

Šilumos siurblys

3200 EUR

Kur nėra techninių galimybių įsirengti papildomą šilumos šaltinį siūlome siurblį oras-vanduo Ariston bene geriausiu kokybės ir kainos santykiu rinkoje.

MES PATARIAME KAD BŪTŲ PIGIAU*
* – čia tik mūsų nuomonė
 
Jei namuose planuojate įsirengti tik vieną šilumos šaltinį oras-vanduo šilumos siurblį.
Oras – Vanduo šilumos siurblį NIMBO Plus Net statyti tik grindininiam šildymui o karštą vandenį ruošti atskirai su atskiru elektriniu boileriu. Grindims užtenka 35C o su tokia temperatūra vandens prausimausi neprišildysite, reikės ją kelti aukščiau, tuomet sezoninis siurblio SCOP koeficientas bus mažesnis nei kad siurblio užduotis būtų tik grindų šildymas. Taip šildant vandenį elektriniu boileriu bus brangiau, bet įvertinus kad sumokėsite už įrangą apie 800eur brangiau, plius papildomi santechniniai mazgai, nukenčia SCOP mūsų skaičiavimais atsiperkamumas tik po 14-18 metų jei piksite oras-vanduo siurblį su integruotu vandens šildytuvu.
Mes pirktume Nimbo Plus NET įrangą tik šildymui ir atskirai elektrinį boilerį.

KATILAS – ŽIDINYS EKOTERMAS

Mūsų granulinis katilas – židinys skiriasi nuo granulinių krosnelių nepertraukiamo veikimo laiku. Įprastinių krosnelių veikimo laikas yra iki 36val, mūsų granulinio katilo-židinio iki 15parų. Yra stiklo apipūtimas oru, todėl nereikia dažnai valyti stiklo. Žinoma granulinę krosnelę yra paprasčiau įkomponuoti į jau pastatytą namą, nes mūsų gaminys randasi “sienoje” – vienoje patalpoje katilinė kurioje vyksta katilo aptarnavimas, kitoje patalpoje – svetainė. Atsižvelgiant į kiekvieno statomo namo subtilybes galima katilą pagaminti individualiai su skirtingo dydžio židinio durelėmis ir aukščiu nuo grindų.

 

Scroll to Top